top of page

Young Ninja Group (ages 3-5)

Public·14 members
Jeremiah Lee
Jeremiah Lee

Dream League Soccer 2016 Para Hilesi ile Rakiplerini Ez - Apk Dosyasını Tamindir'den İndir


Dream League Soccer 2016 Para Hilesi APK İndir Tamindir


Futbol oyunlarını seviyorsanız, muhtemelen Dream League Soccer 2016 adlı oyunu duymuşsunuzdur. Bu oyun, Android ve iOS cihazlar için geliştirilmiş ve milyonlarca oyuncu tarafından indirilip oynanmış bir futbol simülasyonu oyunudur. Peki bu oyunun para hilesi apk versiyonunu nereden indirebilir ve nasıl kurabilirsiniz? Bu yazıda size bunu anlatacağız.


Dream League Soccer 2016 Nedir?
Dream League Soccer 2016, First Touch Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir futbol oyunudur. Bu oyunda kendi hayal ettiğiniz takımı kurabilir, gerçek lisanslı futbolcuları transfer edebilir, kendi stadyumunuzu inşa edebilir ve dünyanın en iyi takımları ile mücadele edebilirsiniz. Oyunun grafikleri, ses efektleri, kontrolleri ve oynanışı oldukça kaliteli ve gerçekçidir. Oyunun özelliklerinden bazıları şunlardır:
dream league soccer 2016 para hilesi apk indir tamindir
  • 6 farklı ligde 7 kupa mücadelesi  • Gerçekçi futbol fizikleri ve yapay zeka  • 60'tan fazla benzersiz kutlama ve hareket  • Kişiselleştirilebilir forma, logo ve stadyum  • Google Play başarıları ve liderlik tabloları  • Çevrimiçi ve çevrimdışı modlarOyunu oynamak için öncelikle kendi takımınızı kurmanız gerekiyor. Takımınızın adını, logosunu, formasını ve kaptanını seçebilirsiniz. Daha sonra transfer piyasasından istediğiniz oyuncuları alabilir veya satabilirsiniz. Oyuncuların yetenekleri, yaşları, değerleri ve maaşları farklıdır. Takımınızı güçlendirmek için bütçenizi iyi yönetmeniz gerekiyor. Oyunun para birimi olan altınları kazanmak için maçlar oynamalı, kupalar kazanmalı veya reklamları izlemelisiniz.


Oyunun ana modu olan Dream League Soccer modunda, 6 farklı ligde 7 kupa mücadelesi veriyorsunuz. Her ligde 16 takım bulunuyor ve her takımla ikişer maç yapıyorsunuz. Ligi ilk 4 sırada bitirirseniz bir üst lige çıkıyorsunuz. Son lig olan Elite Division'da ise dünyanın en iyi takımlarıyla karşılaşıyorsunuz. Bu modda başarılı olmak için takımınızın performansını arttırmanız, taktiklerinizi ayarlamanız ve maçlarda iyi oynamanız gerekiyor.


Dream League Soccer 2016 Para Hilesi APK Nedir?
Dream League Soccer 2016 para hilesi apk, oyunun orijinal versiyonuna göre bazı değişiklikler yapılmış bir versiyonudur. Bu versiyonda oyunda sınırsız altın sahibi olabilir, istediğiniz oyuncuları alabilir, takımınızı istediğiniz gibi geliştirebilir ve maçlarda rakiplerinizi kolayca yenebilirsiniz. Bu versiyonu indirmek için Tamindir adlı web sitesini kullanabilirsiniz.


Dream League Soccer 2016 para hilesi apk'nin bazı avantajları şunlardır:


[Dream League Soccer 2016 Hile Apk İndir (Sınırsız Para)](^1^)


[Dream League Soccer 2019 APK İndir - Ücretsiz Oyun İndir ve Oyna ...](^2^)