top of page

Novice Karate Group (ages 8 & up)

Public·130 members
Lokawra Shiopa
Lokawra Shiopa

Najlepsze dzwonki anime: dla japońskich fanów

Anime to nie tylko znany gatunek kreskówek, ale także niewyczerpane źródło inspiracji muzycznych. Ścieżki dźwiękowe anime często posiadają charakterystyczne melodie i emocjonalne teksty, z łatwością poruszające serca słuchaczy. Poniżej znajdują się najlepsze dzwonki anime, których żaden japoński fan nie może zignorować. https://dzwonek-telefon.pl/


„Gurenge” – LiSA (Kimetsu no Yaiba / Pogromca Demonów):

„Gurenge” ze swoją mocną melodią i potężnym głosem LiSA stał się symbolem anime Kimetsu no Yaiba. To świetny wybór jako dzwonek, dodający emocji i siły.


„Unravel” – TK od Ling Tosite Sigure (Tokyo Ghoul):

„Unravel” ze swoją tragiczną melodią i głębokimi tekstami stał się jedną z najsłynniejszych ścieżek dźwiękowych do anime. Ten dzwonek wywoła wzruszające i intensywne emocje za każdym razem, gdy go usłyszysz.


„Sylwetka” – KANA-BOON (Naruto Shippuden):

„Silhouette” ze swoją żywą melodią i optymistycznymi tekstami stała się symbolem Naruto Shippudena. Jest to idealny wybór dzwonka dla tych, którzy kochają dynamikę i siłę.


„Niebieski ptak” – Ikimono Gakari (Naruto Shippuden):

„Blue Bird” ze swoją delikatną melodią i emocjonalnym tekstem stał się jedną z najbardziej lubianych piosenek anime. Ten dzwonek doda Twojemu telefonowi delikatności i głębi.


„Moi najdrożsi” – Supercell (Guilty Crown):

„My Dearest” z piękną melodią i inspirującym głosem Supercell to idealny dzwonek dla tych, którzy kochają emocjonalną i romantyczną muzykę.


„Teza okrutnego anioła” – Yoko Takahashi (Neon Genesis Evangelion):

„A Cruel Angel's Thesis” to jedna z klasycznych ścieżek dźwiękowych anime, z mocną melodią i filozoficznymi tekstami. To świetny dzwonek dla tych, którzy kochają wyjątkowość i różnicę.


„Ponownie” – YUI (Fullmetal Alchemist: Brotherhood):

„Again” ze swoją wibrującą rockową melodią i energicznym wokalem YUI stał się symbolem Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Ten dzwonek doda siły i determinacji za każdym razem, gdy nadejdzie połączenie.


„Twórca historii” – Dean Fujioka (Yuri na lodzie):

„History Maker” dzięki wesołej melodii i optymistycznym tekstom stał się słynną piosenką Yuri on Ice. To świetny wybór dzwonka dla tych, którzy chcą rozpocząć dzień z pozytywną energią.


„Przekraczanie pola” – LiSA (Sword Art Online):

„Crossing Field” z szybką melodią i mocnym wokalem LiSA to idealny dzwonek dla tych, którzy kochają emocje i przygodę.


"Czołg!" - Pasy bezpieczeństwa (Cowboy Bebop):

"Czołg!" dzięki żywym melodiom jazzowym i atrakcyjnym rytmom stała się jedną z najbardziej lubianych muzyki anime. Ten dzwonek doda Twojemu telefonowi emocji i niepowtarzalnego stylu.


„Hikaru Nara” – Dom gęsi (Twoje kłamstwo w kwietniu):

„Hikaru Nara” ze swoją słodką melodią i emocjonalnym tekstem stała się ikoniczną piosenką Your Lie in April. To świetny wybór dzwonka dla tych, którzy kochają romantyczną i głęboką muzykę.


„Koi” – Gen Hoshino (Koi wa Ameagari no You ni):

„Koi” ze swoją wesołą melodią i słodkim głosem Gen Hoshino to idealny dzwonek, który wniesie świeżość i radość w nowy dzień.


„Dziwna przyszłość” – UVERworld (My Hero Academia):

„Odd Future” ze swoją mocną melodią i imponującym rapem stał się kultową piosenką My Hero Academia. Ten dzwonek przyniesie Ci emocje i inspirację.


„Znak pokoju” – Kenshi Yonezu (My Hero Academia):

„Peace Sign” z żywą melodią i optymistycznym tekstem to świetny dzwonek dla tych, którzy kochają dynamikę i pozytywność.


„Poleć mnie na księżyc” – Claire (Neon Genesis Evangelion):

„Fly Me to the Moon” z delikatną melodią i słodkim głosem to idealny dzwonek dla tych, którzy kochają romantyzm i wyrafinowanie.


„Renai Circulation” – Kana Hanazawa (Bakemonogatari):

„Renai Circulation” z wesołą melodią i uroczym tekstem to idealny dzwonek, który wniesie radość i dynamikę w nowy dzień.


„Guren no Yumiya” – Połączony horyzont (Atak na Tytana):

„Guren no Yumiya” ze swoją potężną melodią i majestatycznymi tekstami stał się symbolem Attack on Titan. Ten dzwonek przyniesie Ci siłę i inspirację.


„Papermoon” – Tommy Heavenly6 (Soul Eater):

„Papermoon” z wyjątkową melodią i potężnym głosem Tommy Heavenly6 to świetny dzwonek dla tych, którzy kochają oryginalność i oryginalność.


„Dzień” – Porn Graffitti (My Hero Academia):

„The Day” ze swoją optymistyczną melodią i pozytywnym tekstem to idealny dzwonek dla tych, którzy chcą rozpocząć dzień z energią i inspiracją.


„Kawaki wo Ameku” – Minami (dziewczyna domowa):

„Kawaki wo Ameku” ze swoją emocjonalną melodią i głębokim tekstem to świetny dzwonek dla tych, którzy kochają emocjonalną i autentyczną muzykę.

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page